Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

GUspegeln redaktion

Carina Elmäng
Redaktör
carina.elmäng@gu.se
Tel: 031-786 3577
Mobil: 0708-729 142


Eva Lundgren
Journalist
eva.lundgren@gu.se
Tel: 031-786 1081
Mobil: 0709-691 014


Johan Wingborg

Fotograf
johan.wingborg@gu.se
Tel: 031-7862929
Mobil: 070-5953801
 

Frilansjournalister

Viveca Bladh
viveca.bladh@telia.com

Mattias Hagberg
mattias.hagberg@textverk.se
tel 031-775 03 86

Andreas Karlsson
andreas.karlsson@textverk.se
tel 031-7750387

Eva Nordin
eva@skrivuppdraget.se
mobilnr 0708-557801 

Sidansvarig: Webbredaktionen|Sidan uppdaterades: 2009-04-16
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?